Ośrodki wyposażone w sale szkoleniowo – konferencyjną na ponad 500 osób w Warszawie nad morzem i na Mazurach - 144 obiekty konferencyjne

www.konferencjesopot.com

Strona głównaStrona główna

Partner serwisu:salekonferencyjne.pl

 
Ośrodki wyposażone w sale szkoleniowo – konferencyjną na ponad 500 osób w Warszawie nad morzem i na Mazurach

Ośrodki wyposażone w sale szkoleniowo – konferencyjną na ponad 500 osób w Warszawie nad morzem i na Mazurach


Osoby odpowiedzialne z organizacje konferencji, kiedy mają już gotowy konspekt i plan przebiegu wydarzenia, w drugiej kolejności musza wyznaczyć datę spotkania. Chociaż wydaje się to banalnym problemem, to w rzeczywistości wcale tak nie jest. Licząc na dużą liczbę uczestników, trzeba wziąć pod uwagę konkurencyjne wydarzenia, ciężko będzie zachęcić do wyjazdu pracowników w okresie urlopowym czy podczas wakacji, podobnie jak podczas rozgrywanych ważnych spotkań sportowych. Jeżeli okaże się, że zaplanowany termin nie koliduje z innymi wydarzeniami, to trzeba wybrać dogodne miejsce lub atrakcyjny region. Oczywiście dużo łatwiej jest organizować szkolenia czy konferencję dla kilkunastu – kilkudziesięciu osób. Planowanie spotkania, którego liczba uczestników przekracza 500 osób, może wydawać się bardziej problematyczna.

Jeżeli wybór organizatorów padnie na stolicę, to będą mieli do wyboru ponad 350 obiektów konferencyjnych. Czy są jednak możliwości przeprowadzenia dużych konferencji w Warszawie? Okazuje się, że w stołecznym mieście możemy wybrać jeden 19 obiektów szkoleniowo – konferencyjnych, które są przeznaczone dla ponad 500 uczestników, więc jak widać miasto jest przygotowane do organizacji nawet bardzo licznych wydarzeń firmowych i kongresów.

Sztandarowym przykładem stołecznego obiektu, który został doskonale przygotowany do przeprowadzania wszelkiego rodzaju spotkań firmowych, to niewątpliwie Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre. Ten nowoczesny i bardzo ekskluzywny hotel jest w stanie zapewnić nocleg dla 528 gości, a jego rozbudowane centrum biznesowe to 25 sal konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny i niezbędne urządzenia. Organizatorzy naprawdę dużych wydarzeń, mogą skorzystać z Sali, która ma możliwości przyjęcia nawet 1600 osób. Restauracja Meza z lokalną i międzynarodową kuchnią oraz Piazza Lounge & Grill z hamburgerami, grillowanym mięsem i rybami, czy pyszne koktajle serwowane w Pistaccio Lobby Bar & Lounge, to rozbudowane zaplecze gastronomiczne i miejsce spotkań towarzyskich, a sale balowe z największą w Warszawie, pozwolą na organizację wykwintnych bankietów.

Hilton warsaw


Również nadmorskie miejscowości, tak chętnie wybierane przez przedstawicieli biznesu, oferują wiele możliwości organizatorom konferencyjnym. Wodne atrakcje i dostęp do morza, umożliwiają połączenie spotkania firmowego, szkolenia czy konferencji z imprezami integracyjnymi dla pracowników, lub wypoczynkiem dla uczestników konferencji. Z pewnością wybór morskiego kurortu czy ośrodka wypoczynkowego, spotka się z pozytywnym odbiorem wśród zaproszonych gości. Wizja spacerów pop piaszczystej plaży podczas przerw konferencyjnych może być wabikiem, który przełoży się na większe zainteresowanie wśród zaproszonych słuchaczy.

Zarówno większe miejscowości nadmorskie jak i mniejsze ośrodki, w większości mogą zaoferować swoje centra biznesowe wyposażone w sale konferencyjne, ogólnie nad morzem jest dostępnych 306 obiektów tego typu. Poszukując możliwości przeprowadzenia naprawdę dużych wydarzeń, znajdziemy ponad dwadzieścia ośrodków, zapewniających sale szkoleniowo – konferencyjne przeznaczone dla 500 i więcej osób.
Mając zamiar zaproszenia dużej liczby uczestników, możemy skorzystać na przykład z usług położonego w Jastrzębiej Górze obiektu, jakim jest Hotel Astor ***. Może on zapewnić nocleg dla 350 gości, a jego ogromna sala konferencyjna – New York, pomieści 1200 gości, można ją także podzielić na 4 mniejsze pomieszczenia. Hotelowa restauracja słynna jest ze swoich kaszubskich potraw na całym wybrzeżu, a w Sali Bankietowej może biesiadować nawet 250 osób.

Szukając dużych pomieszczeń konferencyjnych, również nad morzem można znaleźć dogodne lokalizacje, gwarantujące doskonałe warunki, zarówno dla organizatorów jak i uczestników. Podobnie sytuacja wygląda na Mazurach, gdzie liczne jeziora, lasy i czyste powietrze przyciąga nie tylko turystów, ale również gości konferencyjnych i odbywających szkolenia. Mazurska okolica posiada 145 kompleksów przystosowanych do przeprowadzania tego typy spotkań firmowych, kongresów czy kursów pracowniczych.

mazurski raj


Oczywiście wśród tych propozycji, znajdują się również miejsca zapewniające przyjęcie nawet 500 osób lub więcej. Można skorzystać z usługi przedstawionej przez ośrodek Mazurski Raj Hotel, Marina & SPA, który może przyjąć 250 osób, zarówno w pokojach i apartamentach jak i w domkach letniskowych. Różnorodne sale konferencyjne, zapewnią idealny przebieg kameralnych spotkań oraz dużych wydarzeń dla 600 osób. Za gastronomię odpowiadają Restauracja i 3 Bary oraz klub nocny, a na Sali Weselnej można wyprawić bankiet dla 200 gości.

Niezależnie od tego, czy duża konferencja będzie organizowana w stolicy, nad morzem czy na Mazurach, można wybierać spośród wielu atrakcyjnych ofert, dostosowując je do własnych preferencji, więcej na ten temat można przeczytać na stronie: https://www.praca-biznes.pl/szkolenia-konferencje-warszawie/.
Data publikacji: 16.03.2020

 
konferencje Sopot - 144 obiekty konferencyjne

ul. Haffnera 59, Sopot

www.hotelhaffner.pl

Sal konferencyjnych:8

Miejsc noclegowych:200

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Gdańsk Pokaż salę 60 90 120 52
Sopot Pokaż salę 48 72 90 40
Gdynia Pokaż salę 36 56 70 40
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

konferencje Sopot - obiekty w okolicy

ul. Grunwaldzka 7, Rumia, Gdynia

www.hotelfaltom.pl

Sal konferencyjnych:10

Miejsc noclegowych:230

Liczba miejsc w ustawieniu
Nazwa sali: Bankiet Szkoła Teatr Podkowa
Business Room Pokaż salę 10 10 10-
Salka VIP Pokaż salę 35 35 50-
Jastarnia Pokaż salę 20 12 20-
zobacz pozostałe sale Zobacz pozostałe sale

Szafarnia 10 Restaurant & Conferences

Gdańsk, ul. Szafarnia 10

Więcej

Hotel Villa Baltica ***

Sopot, ul. Emilii Plater 1

Więcej

Hotel Fahrenheit Gdańsk

Gdańsk, ul.Grodzka 19

Więcej

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO

Gdańsk, ul.Żaglowa 11

Więcej

Stadion Energa Gdańsk

Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Więcej

Hotel Logos

Gdańsk, ul. Jana Uphagena 28

Więcej

Znajdź obiekt

Ilość miejsc w sali od do
Aktualnosci

Standard obiektu

* * * * * . dostępny 1 obiekt pokaż

* * * * . . dostępny 1 obiekt pokaż

Polecamy obiektywoj. pomorskie

Hotel Haffner*****

Hotel Haffner*****

Sopot

Sal konferencyjnych8

Miejsc noclegowych200

więcej Zobacz więcej

Zobacz również